| marinka25 a întrebat:

Cum pot sa imi testez iubitul sa vad daca chiar ma uibeste, daca ma place macar... fundita

7 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Daca te "uibeste" a? raised eyebrows

| Decebal a răspuns:

Joaca teatruwinking fă-te bolnava si el daca va plinge langa patul de suferinta happy sa stii ca 100% te iubeste! fundita...

| Decebal a răspuns:

Mai e ceva... spune-i ca vrei o pauza, ca vrei sa te mai gandesti si el daca va sari ca fript happy si-ti va spune : de ce asa? oare eu nu insemn nimic pentru tine? sa stii ca te iubeste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te la "the hidden face" si o sa-ti dai seama

| SakonSIUkon a răspuns:

Ce-ti pasa tie de suflet el E FRUMOS.

| DeGea1 a răspuns:

Uite! pune o prietena sa se dea la prietenul tau daca el accepta nu tine la tine si daca refuza te place! sper ca te-am ajutat!(am scris rasupunsul la 11 noaptea)

| LusiiAnna a răspuns:

Paii. Inceraca sa-l facii geloss. Sii. cand atingetii vreun subiectt maii. " miscatorr " intreaball. Anumiite lucrurii sa vezii ce`tii raspundee. happy Scuzee. Darr chiarr n`am pic de inspiratiee laughing. Sperr ca te-am ajutat :*.