| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi resetez din Yahoo Mail Beta in Yahoo Mail Classic? va rooog![dau funda]

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe Yahoo Mail http://us.mg4.mail.yahoo.com/ si vezi ca in dreapta sus ai Options->Click pe options->si aici selectezi Mail Classic.
Bafta!

| SRB a răspuns:

In Yahoo Mail beta(pentru interfata programului in engleza) ai un buton sus mai spre stanga Hellp apoi dai click pe return to original mail apare caseta de feedback debifezi chestia de jos care vine deja bifata si dai continue.Sign out la email te mai conectezi o data si ar trebui sa mearga. Daca nu iti place interfata asta pentru a ajunge la cea clasica click pe butonul options (undeva in dreapta) si apoi pe mail classic si apesi swicth to yahoo mail classic. (ai nevoie de toti acesti pasi pentru a ajunge la prima interfata cea clasica). Daca ai interfata email-ului in romana muta contul pe engleza click pe butonul salut,(si e trecut numele tau) si apoi pe butonul cont reintroduci parola mergi pe tabul setari cont apoi pe configurare limba, pozitie geografica, fus orar click acolo si shimbi regiunea si limba pe Yahoo Us in english si dai salvare dai din nou sign out si reintri din nou pe email.