| OanaMariaG a întrebat:

Cum pot sa-mi surprind iubitul cu ceva nepaipomenit, as dori sa-i fac o surpriza mareata de ziua lui... dar sincer nu prea am idee cum sa organizez petrecerea sau mai ales ce cadou sa ii iau? ast pareprile baietilor sau de ce nu chiar si a fetelor cu gusturi bune...mersi

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Salut.Nu stiu ce varsta aveti, nu stiu in ce stare e relatia ta cu iubitul tau, daca sunteti de mult si apropiati, stati impreuna sau va vizitati puteti avea o noapte romantica, bineinteles daca si tipul este romantic, asta in seara dinaintea zilei lui, dimineata se va trezi cu tine in brate si ii vei lumina ziua. Iar de ziua lui pur si simplu il chemi undeva (daca el nu are alte planuri, trebuie sa stii sigur) si acolo vor fi prietenii vostrii, mancaricam, bautura, muzica si distractie placuta! Cum sa organizezi? Asta tine de cati bani ai, si cate persoane vrei sa cumperi. Eu iti recomand sa gasesti un barulet, o mini cafenea, un loc intim si restrans, il inchiriezi pentru cate ore doresti sau o noapte intreaga, vb cu patronul si vezi ce oferta iti recomanda. De recomandat este sa faci consumatia din alta parte, cumperi din hipermarketuri tot ce ai nevoie si duci acolo. Chemi o firma de cattering pentru mancare, sau comandati pizza. Muzica, in ziua de azi se rezolva ft usor. Decorezi putin localul, dupa gusturile lui si gata. daca vrei ceva ft intim, poti face la tine acasa, sau la el (complotezi cu ai lui) o cina romantica, sau nu neaparat. uite meniu de cina : spaghetti, o fripturica buna, pui pe sticla, si desert. Nu uita de tort, asta e senzatia, daca ai buget poti face personalizat si etc. Asta poate fi cadoul tau pentru el, sau daca te tine bugetul ii mai cumperi ceva. Idei nu sunt? Ma mai gandesc si te mai ajut, sper ca ti am dat un raspuns inteligent care te'a ajutat.pa, pa si distractie placuta,, si inca ceva, eram sa uit ii poti face si o petrecere acasa, complotezi cu cei mai buni amici, prieteni, tu il iei pe el cu japca undeva, pentru cateva ore, ceva gen. hai sa uitam de luma pentru cateva ore (si va plimbati de nebuni, vedeti voi ce faceti, sau va duceti la un amic, normal care stie si el de faza asta, sa il cheme ca sa il tina ocupat). intre timp la el acasa, pregatirile sunt in toi.Cred ca am vb mult, pa pa!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu chiar depinde ce fel de petreceri ii plac eu te-as sfatui sa organizezi o cina ormantica cu mancare gatita de tine dar sa fie ceva special pahare cu picior vin rosu si cel mai important sa cinati la lumina lumanarilor aranjamentul masei nu trebuie sa fie ceva floral ca sa nu para pre feminin dar sa fie bazat pe culoarea rosie iar cadoul poate fi ceva facut de tine sa ceva ce adora dar nu are sau doar masa sa continue cu o noapte romantica lumanarele parfumate si in camera dar fara petale de trandafir poti sai faci cadou un telefon care sil doreste sau camasa acea care ii place mult binenteles tu esti acea care il cunoaste si poate sa ii dea cadoul perfect doar gandeste-te la cei face placere lui si vei afla ce mai bun raspuns mi-a facut placere daca team putut ajuta cu ceva