| Tanyax a întrebat:

Fetelor voi la ce cadou va ganditi pt sotii vostri? Si voi barbati ce cadou va doriti de la sotie sau iubita? Ne fiind ziua de nastere, doar asa. Ma gandeam sa il surprind cu un cadou romantic ce idee imi dati? fundita happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa zic, nu fac asa ceva pentru ca nu am partenera de viata. Daca ai un buget considerabil du-te la un magazin cu articole barbatesti sa alegi ceva

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru mine, un cadou frumos, ar fi implicarea ei in implinirea viselor mele. De exemplu, ceva pentru masina, sau sa ma ajute la garaj.
Sunt insa barbati care n-au o treaba cu garajele, sau daca au, nu suporta nevestele pe acolo. Ori sunt ele stangace, ori treaba necesita cunostinte, ori barbatul si-a ales acea pasiune pentru a se izola putin.

| Lawliet14 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru un barbat, esti tu! Adica sotia lui... Fa ceva romantic, nu-i cumpara neaparat ceva decat daca stii ca-si doreste sau are nevoie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"cadou romantic" pentru barbati nu cred ca exista, decat poate tu. mereu mi s-au parut cadourile niste tampenii ( ma refer la obiecte ). o noapte romantica cu tine e cadoul perfect.

| Tanyax explică:

Aveti dreptate