| Morphie a întrebat:

In seara aceasta organizez o petrecere cu gasca pentru un prieten care face 19 ani. Vrem sa ii facem o surpriza mai la caterinca, dar nu avem nicio idee, nici de cadou..nici de surpriza. Cadoul propriuzis este petrecerea, dar vrem o doza de umor. Va rog ajutati-ma:*

2 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Ce ai zice de un tort in forma unei tipe dezbracate? Nu trebuie neaparat sa fie toata ..doar trupul fara membre si cap. Poate sa-i dati un bici ca si cadou...:d...

| Morphie explică (pentru GreenEyed):

Ideea e ca nu mai avem timp de asta. Gasca mea face parte dintr-o organizatie politica de tineret, iar aici organizam lunar petreceri in care ii sarbatorim pe cei nascuti in acea luna. Dar vrem ceva special pentru Georgica al nostrulaughing