| Secretkkk a întrebat:

Cum poti sa atragi atentia unui baiat pe care il placi?

122 răspunsuri:
| MymishorMya20 a răspuns:

Pai si mie imi place de un baiat de la scoala, darr,,, nu prea am sanse cu el deoarece este cam,,, nu stiu,,, emotiv si rusinos... si daca il bag in seama incepe sa injure si chestiii d`astea,,, In fine, tu trebuie sa te duci la el si sa ii spui verde in fata despre tot ce simti si sa il intrebi si pe el daca simte acelasi luscru pentru tine,,, Si sa ii mai spui ca vrei o sansa sa vedeti daca va potrivitii... incearcaa, si sa vezi ca o sa tina,(iti spun din proprie experienta) :*

| Pavel_Sara_2000 a răspuns:

Fiind tu, nu e nimic mai frumos fiind tu! Fa i complimente, priveste l in ochi, apropie-te de el, prinde l de mana