| Dianna_4716 a întrebat:

am si eu o intrebare.cum poti sa ii atragi atentia unui baiat care nu te place:-s? dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Biaaancaaaaaa a răspuns:

Buna, Dianna! Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu unul din prietenii/prietenele lui(-astia mai apropiati) si sa afli ce-i place si ce nu! Apoi (daca ai curaj- si trebuie sa ai) incerci sa vorbesti cu el despre diferite subiecte(-sa nu-l plictisesti, vorbiti despre chestiile pe care le aveti in comun si ce-i place lui)...Asa o sa te apropii de el si el o sa se apropie de tine.Incerci sa-i fii aproape atunci cand are o problema si sa-l ajuti cu diferite sfaturi(Si,daga te gandesti bine, problemele astea pot fi cauzate de tine, nu? Dar sa nu aiba urmari garve.In dragoste si in razboi totul e scuzabil,am dreptate?big grin) Incearca sa te faci remarcata prin personalitatea ta si naturaletea pe care o ai(-nu cu decolteuri adanci si fuste scurte). Dupa ce te apropii destul de mult de el,incearca sa-l ignori. Dupa o vreme(in care l-ai ignorat), pune si tu pe cineva(o prietena-ai prietene, nu? o sora) sa-l intrebe ce parere are despre tine!(Acum totul depinde de raspunsul lui si de puterea ta de convingere!)Succes! (Sper ca ai inteles ceva din povestile mele nemuritoare).

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

I arati tzatzelelove struck

| deviant18 a răspuns:

Il ignori. o sa te placabig grin chestie dovedita stiintific. poate doar da impresia ca nu te place.

| blodinel a răspuns:

Nu te lua dupa hojmalai astea de pe TPU gen bagate in seama cu el etc stai pe langa el vezi cei place si informeazate de pe net si cand zice ceva legat de ce a zis anterior ieri etc te bagi putintel in seama si raspunzi etc si o sa vorbeasca mai mult cu tine in fie care zi cate cata pana se ajunge la casatorie (gluma)laughing

| IustinianMan a răspuns:

Daca nu te place asta e, nu ai ce sa faci, ia-ti gandul de la el. Pe bune!

| lampard1995 a răspuns:

Iesiti la o plimbare si spune-i tot ce ai pe suflet si el deacu o sa-si faca singur concluzia