| Madalina_6452 a întrebat:

Cum sa exciti un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bohhh la mine mere faza asta.:d...il sarut usor pe gat... apoi poti sa te joci cu unghiutele pe abdomenul lui... eventual il mai zgarii cate un pic sa se trezeasca din amortealatongue... apooi te joci cu sfarcurile lui...cu limbutatongue... eventual ca sa pari mai indrazneata si ca el sa creada ca il stapanesti stai deasupra lui neincetat si lasi un pic rusinea deoparte sil atingi si pe goguletublushing...acu sa nu va apukti sal tineti asa 7 ore ca si baiatu nu poate sa reziste mult...si apoi ramaneti cu buza umflata... sper ca sunt de ajutor... pooop:*zbyewave

45 răspunsuri:
| alindoolce a răspuns:

Pai ca sa il exciti big grin trebuie sa... mie cam rusine sa spun big grin... ok hai ca spun trebuie s-o iei in mana si so freci tongueda usor big grinnu tare ca s-ar putea sa te dea cu var

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti las numarul meu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii tragi doua palme si sa vezi ce se excitabatting eyelashes

| Notme a răspuns:

Danseaza doar pentru el imbracata sexy! sau fa-i un masaj erotic.

| AllenTJ a răspuns:

Cu mana, cu miscari incete ale fundului, sunt foarte multe metode, depinde unde esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acţionează asupra punctelor lui erogene: piept, gât, urechi, zona genitală.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea si cum se actioneaza, nu ne zici si noua?batting eyelashes

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Bro, vin eu in completarea ei: cu limba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zbenguici deja simt fiorii rolling on the floor

| Jupiter a răspuns:

Te dezbraci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mulţumesc, Zbenguici.
Vin cu o completare la cele afirmate de tine: mai sunt şi mâinile care sunt foarte jucăuşe!
O zi bună.
Pa, pa.

| ingerash_1766 a răspuns:

Te joci cu mintea lui, cu imaginatzia, nu trebuie sa atingi un baiat sa se excite, si nu uita de lumbalul trupului, comunica cu el, la barbati le place sa le arati ce vrei, nu sa le spui, succes

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Legiuitoarea sunt de acord cu tine, dar toata lumea foloseste mainile! Sa nu mai spun ca e de la sine inteles ca trebuie folosite, doar nu se joaca fotbal!
Apoi, limba are "subtilitatea" ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer lectii in particular.sa-ti las numarul de telefon?
@alindoolce-piti mic, vezi ca sunt mult mai multe moduri de a excita un baiat, ceea ce ai spus tu acolo poti sa o faci si singurel. spor la treaba.

| sh0w a răspuns:

"sa fii deschisa la minte..noi la panataloni"happy

| DMV a răspuns:

Am dat un raspuns destul de complex la http://www.tpu.ro/......la-maxim/. Gasesti acolo o abordare mai altfel decat cele fizice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mada. sarutal si mangaiel dupa ceafa. te intinzi un pic pe el si-l intepi cu sanii. daca nu misca inseamna ca e mort.lasa-l si treci la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca merge sa-mi spui.cred ca e imposibil sa nu mearga.la mine tine de fiecare data.si am 45 de ani.

| spiritul a răspuns:

Cu varfu limbii pe burta penisului

Răspuns utilizator avertizat
| dayannutzza a răspuns:

Pi...inbarcate sexy si f dor k el intr-un loc si pardon mi-a luat vantul rochita mini si mi s-a vazut fundul... dar pardon eram in tanga...il exciti la maxim rolling on the floorlaughingrolling on the floor

| lostcontrol12 a răspuns:

Interesanta intrebarea.saruta-l pe buze, pe gat, pe langa urechi. poti sa il mangai(tu stii cel mai bine pe unde), exista si posibilitatea sexului oral(daca va place). danseaza pentru el, fa-i un masaj.doamne sunt atatea moduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In atingi in anumite zone sau ii faci sex oral asta merge sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dau de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu iti dau exemplu pe un amic el se excita cand cineva sta in spatele lui si se joaca in parul lui sau cand ii atingi cu limba marul lui adam sau cand i se face un lap dance cu conditia sa nu atinga sau cand ii atinge o fata urechea si o saruta, deci sunt multe. gandeste-te ce te excita pe tine si apoi aplica ...sau pur si simplu fa cum am facut eu am intrebathappye mai simpluwinkingsper sa ajute

| noname2010 a răspuns:

Ca sa exciti un baiat nu e neaparat nevoie sa faci ce zice alin tongue, poti sa'l exciti si din vorbe, sau chiar sa-i zici ca il iubesti, acum depinde si de partener tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decibatting eyelashes. il chemi la tine sau na ma rog. thinking il saruti. il musti de gat sau il sugi... big grin apoi poti sa il mangai usor. pe abdomen sau pe ceafa. daca ai tupeu sa il prinzi de fund. :X sunt multe modalitati :* ee. sper ca te-am ajutat putin big grin.

| pupaceoasa a răspuns:

Il poti atinge cu saniii pe gurra, pe gat si ii faci striptis adica; i-ti dai chiloti jos si sutienul va merge. pop(kiss)succes(bye)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer sunt foarte multe metode, eu cand vreau sa-l excit foarte tare pe iubitul meu il sarut foarte lung si pasional, apoi ma las la gat...la ureci... apoi pe burta si apoi iar in sus si saracu laughinglaughinglaughing moare incearca si tu dar iti dau un sfat daca vreti sa faceti dragoste sau sex nu te da cu parfum sau lotiuni pe corp, daca si el v-a incerca sa te saruta ii va da un gust rau si neplacut in gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat vreodata si nu a mers?laughing sau de ce intrebi? raised eyebrows