| diu a întrebat:

Cum exciti un baiat big grin

12 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Iubindu-l, in adevaratul sens al cuvantului. Il exciti, il faci fericit, il faci sa se simta placut, dorit, iubit.

assiris
| assiris a răspuns:

De ce vrei neaparat?
Vezi ca s-ar putea sa-i exciti si vreun centru care ii displace si sa ai niste urmari neplacute. Mai bine lasa sa vina totul firesc atunci cind trebuie sa vina firesc. Ai rabdare. Dragostea si sexul sunt diferite de a lua un purgativ in caz de constipatie...

| Pho3nix a răspuns:

Vezi poate te scuipa.

| Denisa a răspuns:

Pai il saruti pe gat, il musti usor de ureche, il saruti pasional, ii pui mana pe picior, iti bagi mainile la el in buzunare, etc.

| IuliaWosster a răspuns:

Miscate usor. Vorbeste incet date pe langa el atingel pe gat vorbestei usor la ureche.winking

| Atotstiutorul a răspuns:

Imbracaminte sexy, si MULT sex oral!

| rosto a răspuns:

Depinde cat de "legati" sunteti unul de altul. poti sa il musti usor de gat, poti sa il saruti intr-un anume fel, poti sa ii vorbesti "murdar", poti sa te apropii de el foarte tare, vei stii tu ce sa faci tongue

| alexandrucr a răspuns:

Jos chilotii. si gata laughing

| cavalerul11 a răspuns:

Simplu fa dans xxx in fata lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si tu pe net zonele erogene la barbati, nu numai prin atingeri poti s ail exciti, dar asta e baza

p. s. o sa i se ridice obiectu cu pricina de fericirelaughing

| simonika0000 a răspuns:

Depinde poti face asa il atingi usor cu degetele pe burta ca si cum ai vrea sal gadili pe burta jos sau pe spate pe coloana asta fuctioneaza la iubitul meuhappy Si ai putea sa-ti iei niste haine sexi

| sobyy a răspuns:

Pai hai sa incerci pe mine... te invat oirce...