| anonim_4396 a întrebat:

Cum exciti cel mai repede un baiat?

3 răspunsuri:
| alafaranume a răspuns:

Te pui in bratele lui si incepi sa te freci de el big grin, hmm pentru o fata e foarte usor sa faca asta, cu atat mai mult cu cat baietilor nu le trebuie decat sa le arati ca esti oarecum "disponibila". saruta-l mangaie-l... pune-i ana pe penis.desi probabil ca o sa inceapa el sa iti puna mana pe sani si o sa sara el pe tine deci nu prea e nevoie sa te stresezi

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Sarutam incet pe gat umeri, abdomen, si cobori incet in jos, insa recomandat e sa te opresti. Adora sa fie atinsi mangaiel, adinge-l peste tot si repede va fi gata.

| BDorin a răspuns:

Il saruti pe langa buric si il mangai usor pe JUCARIE. simplu ca buna ziua! 1