| KiaraHoney a întrebat:

Cum reactionezi cand esti indragostit/indragostita?

Răspuns Câştigător
| danypoli95 a răspuns:

Vezi in fata ochilor numai persoana iubita, si crezi ca aceeea persoana este perfecta.

11 răspunsuri:
| DarkAngel_1320 a răspuns:

" Sunt cu capu`n nori "

| MedeeaAndree a răspuns:

Pai te gandesti mult la persoana respectiva...deobicei il visezi astepti nerbdatoare sa il vezi eu stiu ca astah sa intamplath cand m-am indragostitlaughing aaa da si te emotionezi cand il vezibig grin sper ca te'am ajutat big grin

| Tεყα a răspuns:

Pfoai.parca te gandesti toata ziua la persoana respectiva, cand il vezi te emotionezi, esti visatoare pur si simplu day dreaming... oai.e frumos sentimentul asta de indragostit cateodata :d

| anonymus a răspuns:

Cred ca unii cand sunt indragostiti, trebuie sa stea in cap sa faca pipi.cine e de acord sa dea inteligent.

| Dean1996 a răspuns:

Numai conștientizez ce fac, fac tot felul de lucruri după
instinct, greșesc de multe ori.

| KellyK13M a răspuns:

Eu sincer.sunt cu capu' in nori!

| MihaEla_8742 a răspuns:

Ai fluturi in stomac :X si cand il vezi...nu stii ce sa faci mai intai big grin

| Suhac a răspuns:

Fluturashii:Xlaughing in burtalaughing

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Pai sunt mai tot timpul pe ganduri si atunci cand vad acea persoana de care sunt indragostita imi bate inima foarteeee tare incat ma emotionez

| LifeIsMyColor a răspuns:

Simti ca plutesti, esti mereu fericit, cand il/o vezi ai fluturasi in stomac si iti bate inima repede, cand prietenii tai vorbesc cu tine tu tot pe ea/el o/il privesti, cand vorbesti cu el/ea te simti cel mai fericit om si visezi mereu la el/ea. Uneori e chiar frumos sa fi indragostit dar. doar atunci cand. e reciproc pentru ca, altfel, ajungi sa suferi :]!

| source a răspuns:

Esti happy mereu, pozitiv, capu`n nori parca esti alta persoana big grin frumoasa senzatia :X