| LolliPopBoy a întrebat:

Cum sa aflu ca o fata nu e virgina?

8 răspunsuri:
| rony a răspuns:

O iei prin invaluire si o intrebi cum face pipi... daca face imprastiat sigur nu mai e.

| madutza90 a răspuns:

La primul contact sexual iti vei da seama.

| MonkeyBoss a răspuns:

Pentru vreo statistica? laughing

| ioana12345 a răspuns:

O intrebilaughing)!

| Rashidd a răspuns:

Te uiti in gaura laughing, intreab`o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi daca faci sex cu ea iti dai seama daca e stramta sau nu, daca o doare sau nu, daca ii curge sange(dar nu neaparat trebuie sa ii curga sange). Alta varianta e sa o duci la ginecolog.Altfel nu ai cum

| annemarie69 a răspuns:

laughing) pai mergi cu ea la ginecolog, ce sa zic, ca doar n-o sa te uiti in gaura ei sa ghicesti daca e sau nu worried. in primul rand conteaza daca e sincera cu tine sau nu :*

| BellaRouzyyGirl a răspuns:

Intreab`o