| WowMasterEtc a întrebat:

Cum sa conving o fata sa vina cu mine la bal...o fata complicata, si greu de convins...

2 răspunsuri:
| InesIlinca90 a răspuns:

Trebuie sa fii sigur pe tine in momentul in care o inviti. Poti frumos, sa o inviti la o plimbare in parc, si in timpul discutiei sa ii propui sa mearga cu tine la bal.Nu trebuie sa te bagi prea mult in sufletul ei. daca nu accepta, las-o.Iti ocupi timpul degeaba...nu pot sa iti zic acum "insista insista"..deoarece te va crede stresant si se va feri de tine!

| RamooNebunik a răspuns:

Simplu...O intrebi daca are partener la bal si daca zice nu ii spui daca nu vrea sa mearga cu tine la bal big grin....Bafta :*