| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i sari direct in brate ca te ia de parasuta, dar nu fii nici prea timida ca nu te remarca si ti-l fura altele pina te trezesti tuwinking

14 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Încearcă să fii tu şi să te faci remarcată. Presupun că vrei să îi placă de tine, nu de o mască pe care o afişezi.

| kytty a răspuns:

Pai.in primul rand.fii tu insuti.

Răspuns utilizator avertizat
| Andra_5221 a răspuns:

Nu e lupta pe care sa nu o poti castiga in... lenjerie intima.love strucklove strucklove struck

| perceive a răspuns:

@elena, nu cred ca astea sunt de ajuns. pentru a cuceri un baiat trebuie sa iesi putin in evidenta, sa te observe in alt fel fata de alte fete, in primul rand, trebuie sa fii aranjata, o fata cu parul uns sau cu parul uscat va provoca greata. putin machiata. pentru ca baietilor nu prea le plac fardurile. dar un luciu pentru ati scoate in evidenta buzele si un rimel pentru ati accentua genele e de ajuns. aaa, si trebuie sa fi curata, nici o urma de murdarie pe haine, in al doilea rand, o fata trebuie sa fie putin indrazneata si amuzanta, pont: razi cu gura deschisa, chiar daca dintii tai nu sunt de un alb imaculat! un ras cu gura inchisa este urat! aratate desteapta! si nu te las achiar din prima. baietilor le plac provocarile, lasa-l sa se simta macho, si sa fim seriosi, cu naturalete si sinceritate si o privire mai " speciala " nu faci nimic, succes! aa! da, si daca vei vrea sal schimbi, mai bine spune-i-o in fata, si daca mai il vrei spune-i daca poate sa se schimbe pentru voi, dar mereu spune-i in fata, altfel va iesi urat. proprie experienta! te pup x:

| askanyo_8091 a răspuns:

Fi tu insunti in preajma lui

| adyunx a răspuns:

Daca arati bine dezbraca-te, daca nu, imbraca-te cat mai gros.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasa desteapta, chic, parfum de femeie, ochi albastrii, buze conturate, ma uit deja la tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin naturalete si sinceritate.Si mai ales comunicare.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parchează-i un Ferrari în fața blocului și dă-i cheile cado'.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il ataci.mereu,si mereu, si mereu.nu se poate sa reziste.doar nu e din piatra.si dupa ce -l cuceresti il pui jos repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oooooooooo... iubirea asta e asa de grea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima oara trebuie sa arati bine ca sa te remarce apoi fi amuzanta imprietenestete cu el dar nu te arunca asupra atunci isi va da seama ca il placi. Succes!

| mihaelamihaela a răspuns:

Fa ceea ce-ti spune inima!