| Floresweety a întrebat:

Cum sa fac ca o reltie la distanta sa reziste? eu am un baiat pe care il iubesc foarte mult si suntem impreuna dar ne vdem doar in vacante si mi-e frica ca de atat dor sa ne despartim sau sa-si gaseasca pe altcineva pentru ca eu il iubesc enorm si nu a-si suporta sa il pierd! sfatuiti-ma va rog!

4 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

In primul rand poti pastra o relatie la distanta, dar nimeni nu iti poate garanta ca iubitul tau te iubeste maxim, adica... daca va`ti vazut macar o data atunci relatia va dura cv daca nu.nu prea! Adica,de unde esti tu sigura ca inainte sa intre pe mess nu a sarutat`o pe alta si incepit sa devii suspicioasa si nervoasa si geloasa, ceea ce va duce la o cearta si la despartire, adica.nu e mai bine at cand va certati sa va impacati sarutandu`va? Nu e mai simplu si romantic? Nu tin relatiile la distanta oricat ar fi iubirea de mare si nu vreau sa te desceptionez! Dar eu iti spun adv,si nu din cauza dragostei,ci din cauza neincrederii care,vrei nu vrei, apare pe parcurs, succes oricum:*

| Floresweety explică (pentru dreamgirl16):

Multumesc pentrusfat! Dar azi am primit o veste super.s-ar putea sa ma mut acolo unde este si el! I am so happy!

| Floresweety explică (pentru dreamgirl16):

Am acolo multi prieteni care sunt si prietenii mei si ei imi spun imrdiat daca se intampla ceva cu acel baiat! nu ca nu as avea incredere in el dar nu se stie niciodata ce tentatii apar ca dupa sa ii para rau

| dreamgirl16 a răspuns:

Ff dragut asa:X merita sa tii de relatie si sa luupti.stii.,.pe parcurs iti vei da seama ca cateva suspiciuni.sau ce stiu eu,atunci cand te simti putin geloasa,din putintele motive, asta va face relatia si mai frum si iti va da motive sa lupti, sa dai toot ce ai mei bun sa nu-l pierzi:X baftaa:X