| TrixiLestrange a întrebat:

Cum sa fac fostul iubit gelos? Sfaturi va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Maria428 a răspuns:

Paii :
- stai in brateke altui baiat ( care ii este prieten ) cand el se uita cu atentie la tinewinking
- incearca sa te apropii de cel mai bun prieten al lui
- incearca sa insinuezi un sarut sau nu stiu, chiar sa te saruti cu adevarat cu cine nu se asteapta el cel mai multwinking

Dar sfatul meu este sa astepti. Toate la timpul lor. Vei vedea ca se poate rezolva si prin alte metode, dar daca vrei cu adevarat sa il faci gelos, urmeaza pasii care tii i-am dat happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca a tinut la tine fostul prieten cred ca e suficient sa te vada la brat cu altul

| Brâncuşi a răspuns:

De ce vrei să îl faci gelos, toate la timpul lor!

| MrAlex a răspuns:

Date la prietenul lui cel mai bun big grin

| digitall a răspuns:

Lol ce ciudata esti