| florocirc a întrebat:

Cum sa fac sa ma apropii mai mult de un baiat? sa bat un fel de apropo ca-mi place de el. ajutati-ma va rooog, dau funda!

5 răspunsuri:
| Alexandra_4682 a răspuns:

Zambeste-i si uita-te in ochii lui insistent...isi va da seama singur happy

| cuvant a răspuns:

Zambestei, vorbeste cu el si ii poti face si complimente

| sonia_6457 a răspuns:

Pai uitete in ochii lui mult si stai in preajma baiatului. cerei ajutoru si date pe langa el o sa isi dea seama big grin

| doctoru a răspuns:

Zambeste-i, tai in aporpierea lui, cand il vezi, incearca orice sa vb cu el

| KiDaNeBuNa a răspuns:

Te inteleg stiu cum este sa fii indragostita:*
Ca sa te apropii de el vorbeste cat mai mult cu el incearca sa razi la orice gluma a lui chiar daca este una neamuzanta cand este trist si abatut incearca sa ii ridici moralul si un lucru care functioneaza mereu este:incearca sa dai de inteles ca te plictisesti si nu ai ce face intr-un anume timp si ai vrea sa faci o plimbare.si intrebi "cine merge sa ne plimbam?"si daca va acccepta vorbiti despre "voi" si incearca sa te uiti in ochii lui 3-4 secunde si daca se uita insistent saruta-l... oricum esti o fata cu "vino-ncoace" si fii sigura ca vei reusi...pup:* funditabig grinbig grin? plzz