| Amalia_8920 a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ma apropii de el.Ma ajutati?

7 răspunsuri:
| LittleRose a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el pe mess, sa te interesezi ce hobby-uri are, sa te implici in anturajul lui.Trebuie sa te perceapa ca pe o fata plina de viata, cu simtul umorului si placuta.Pe scurt ca pe o persoana sociabila.Esential este sa ai un atu pe care el sa-l observe inca de la prima conversatie. Sper ca te-am ajutat :X! Succes :*

| escroaca a răspuns:

Deveniti cei mai buni prieteni si dupa aceea o sa va combinati sigur :*
Baga-i idu' si baga vrajeala aia cu schimbul de liste
Intra in vorba cu el
Sper ca te-am ajutat

O zi buna

Vampiroaica :X b-)!

| Comoaracasei a răspuns:

Draga mea,
Sa nu te superi pe mine, dar nu ai dat nici un detaliu, cum vrei ca cineva sa stie contextul nelamuririi tale si sa te si poata ajuta.
Multumesc frumos!

| anytimeanywhere a răspuns:

Buna! pai iai id si va gasiti un subiect despre care sa vorbiti, ar trebui sa vorbesti cu unul din prieteni lui si sal intrebe daca te place si el...

| gabi115 a răspuns:

Vezi tu cum faci... da-te bine pe langa el, daca chiar iti place. acorda-i importanta

| larry_6465 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu.
Eu nu stiu daca ma place, eu vb cu el pe mess dar nu prea imi da importanta, el asa este cu toata lumea.
l-am invitat la ziua mea care a fost pe 08 ianuarie a zis ca nu stie ce sa imi ia, iar eu i-am zis ce vrei tu. a zis ca vine, dar nu a venit, apoi l-am intrebat de ce nu a venit, el a zis ca a vost la verisorul lui. si daca puteti sa imi dati si mie raspunsul daca ma place sau nu si daca puteti sa imi spuneti daca sa il invit si de sfantul gheorghe?
multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa te ajut... dar imi dai foarte putine date. tot ce pot sa-ti spun e sa fi ttu insuti in preajma lui si sa nu te emotionezi prea tare, sa lasi timiditatea de-o parte! happy tongue. bAFTA :*