| Ella123 a întrebat:

Cum sa fac sa ma pun cu un băiat?
Mai exact este vorba despre un băiat de la mine de la școală, el știe ca îl plac dar are prietena...este super draguț, l-am întrebat odată dacă vrea sa fie cu mine. L-am întrebat acum o săptămâna.Si nu m-ia răspuns deloc. El este dj la radioul școlii, și aproape în fiecare zi trec pe la el.
Va rog ajutați-ma!happy

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Domnisoara, de ce vrei sa-ti faci relatie desfacand una deja existenta. Asa vei face si in viata, cand iti va placea un barbat insurat, mort-copt il vei desparti de nevasta si il vei lua tu, nu?
Te crezi mai cu "motz" decat cealalta fata ca "sa-i sufli" prietenul? Daca el nu ti-a raspuns la intrebare, este clar ca nu vrea sa se complice cu tine, ca nu te place, ce mai tura-vura! Dar tu, nu si nu, treci pe la el in fiecare zi, il sacai cu prezenta ta, dar te-ai intrebat in sinea ta, ce parere are el despre tine cand vede ca te comporti astfel?
Draga mea, dragoste cu sila, nu se face. Lasa-l in pace, iesi in strada, uita-te in jurul tau si vei gasi o gramada de baieti dornici de harjoana ca si tine.
Nu-i nimic daca te-ai suparat pe mine, dar asa sunt eu, mai directa in exprimare.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma bucur ca ai avut curajul sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine!love struckMajoritatea fetelor le este teama sa faca astahappyDaca l-ai intrebat odata si nu a raspuns mai incearca inca o datawinkingSpune-i ce simti happy Incearca sa te comporti cat mai bine cu el happySa fiti mai apropiatilove struck
Succes!kiss

| unione a răspuns:

Aveti si radioul scolii? ce muzica pune?

| seby8873 a răspuns:

Ai auzit vreodata de carma... ei chestia asta se va intoarce impotriva ta daca tu vrei sa stai cu el si el are o prietena...pentru ca daca si tu o sa ai un prieten de mult tipm o fata se va da la el cum faci tu acum iar el ii va raspunde avansurilor acelei fete asa ca asteapta sa se desparta de ea si apoi sau cauta altul

| andreea7520 a răspuns:

Are prietenă, nu te băga în aşa ceva, nu contează că îl placi, contează că are prietenă, cum te-ai simţi tu dacă ai fi în locul prietenei lui? Nu ţi-ar conveni, tipu face bine dacă nu te bagă în seamă, are prietenă fetiţo, ce te bagi tu în relaţia lor?hee hee

| Aerosmith a răspuns:

Are prietena. Nu te "pune" cu el.

| hax0r a răspuns:

Pune laxativ intr-un sandwitch si da-i-l lui prietena-sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruta-l cand este prietena lui prin preajma fa-o geloasa