| abc123_5207 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa fie interesat de mine, neglijarea este o solutie? sau sa-l las sa ma astepte si sa il tin in suspans mereu? sau aveti voi alte idei? funda pentru cel mai interesant raspuns, va multumesc!

3 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Un barbat care nu e interesat de tine pentru ceea ce esti nu va fi interesat nici de cea care vrei sa pari!

| Allexis a răspuns:

Daca ai incercat deja sa ii zambesti, sa il privesti lung, sa il saluti eventual facandu-i din ochi si astea nu au mers, atunci neglijeaza-l si orienteaza-te spre alt baiat. Daca nu arata interes fata de tine nici asa, sigur nu o sa te astepte si nici nu o sa il tii in suspans.

| SwiTc3r a răspuns:

Neglijarea intentionata este o solutie dar ea merge doar daca esti inca la scoala big grin! tu mergi pe coridorul scolii cu cartile in mana si din ''greseala'' te faci ca nu il vezi pe acel baiat si te bagi incet in el.tie iti cad cartile si daca te ajuta sa le iei cand ti-le da se poate se uita in ochii tai si se indragosteste daca esti frumoasa big grin! repet merge doar daca esti la scoala! sper sa am o funda big grin la mine a mers cu iubita mea ca si ea a facut lla fel cu mine!big grin da-mi o fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!