| Livia94 a întrebat:

Cum sa ii demonstrez ca il iubesc?big grin

Răspuns Câştigător
| .sad a răspuns:

E foarte frumos sa fii indragostit.cred ca e cel mai frumos lucru care ti se poate intampla.ca sa-i arati pr tau ca`l iubesti ar trebui sa incepi cu lucruri mici.stiu eu poate un mesaj dimineata(ca sa stie ca primul tau gand cand te`ai trezit a fost el)vorbeste`i diferit de cum le vorbesti pr tai, fii dragastoasa(dar nu genu enervant pentru ca se sperie si fuge:-H)sa-l privesti cu dragoste, sa-i nu`i dai motive de gelozie, sa-i spui ca`l iubesti, sa-i spui ca nimeni nu-l poate inlocui(in mai putin cuvinte sa-i oferi siguranta), sa-ti aduci aminte chestiile importante pentru el, sa te interesezi de lucrurile care`i plc muult tare si sa citesti ceva despre ele-va fi impresionat ca te intereseaza plus ca veti avea despre c vorbi )si inu in ultimul rand sa-l iubesti love struckaja cum e. nu incerca sa-i schimbi trasaturile de caracter chiar daca poate unele te deranjeaza, aminteste`ti ca asa cum e el, asa, te-a facut sa-l iubeste nebunestelove struck

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

In primul rand, daca iti cere sa te culci cu el ca sa-i arati asta, este clar. Nu ar tine asa mult la tine, daca ar tine te`ar astepta. Plus ca el, cum dovedeste ca te iubeste?
Daca nu e asta, atunci imi cer scuze.

Asta cu doveditu`, eu zic ca el ar trebui sa o simta din vorbe, din fapte, etc.
Nu cred ca ar trebui sa se indoiasca, este bine sa faci ce`ti cere, dar nu mereu. Asta iar arata cat de slaba esti.

Mult noroc.

| Sigmund a răspuns:

Pai niste saruturi pasionale, niste momente de tandrete intre voi, cred ca r rezolva situatia.Succes!

| cristina a răspuns:

Fapte gesturi vorbe

| delix a răspuns:

In cazuri extreme daca nu te crede spune-e spre exp "stau in casa 2saptaani"sau cat vrea el happye maximbig grinpt mine ar fi cel mai greu! eu asa i-am dem odatabig grindar nu ca il iubesc, alte chestiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tot ce vrea el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu se demonstreaza!
Se simte!