| MenCool a întrebat:

Cum sa il fac pe cel mai bun preten al meu sa se cupleze cu fosta iubita sa ma lase sa ma apropri in pace de o fata pe care o place si ellaughing? funda pentru cel mai explicit raspunns si cel mai bun(mentionez ca fata de care imi place si mie si lui nu stie astalaughing) )

3 răspunsuri:
| claus a răspuns:

Du-te la o vrajitoare.

| zxzx a răspuns:

Dace ecel mai bun prieten vorbesti deschis si ii spui ce sentimente are pentru ea, ca iti place de ea, sa incerce s-o lase mai moale pentru a vedea daca va potriviti, etc

| Uddiu a răspuns:

Pai nu cred ca poti face asta, Cel mai bun o sa castige!