| iiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Cum sa imi imbunatates relatia?

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ca sa faci asta trebuie sa stii ce lipseste relatiei, sa stii ca ceea ce faci merita si simti ca vine din suflet! A incerca sa trasformi dragostea in piesa de teatru, a incerca sa copiezi o alta relatie este pierdere de timp! Faci ce simti si intotdeauna sa cauti, ca relatia ta sa fie unica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sex ai?

| Euletitia a răspuns:

Buna! iti poti imbunatati relatia prin comunicare, incredere reciproca, timp de calitate petrecut impreuna, prin diminuarea geloziei in cazul in care sunteti gelosi amandoi sau macar unul dintre voi, incercand sa cedati fiecare cate putin, gandindu-va unul la fericirea celuilallt. Ati putea incerca s astati cat mai mult impreuna, sa vorbiti despre ceea ce va deranjeaza si va supara si sa evitati acele situatii, pregatiti-va unul altuia mici surprize, gen un cadou simbolic, o cina romantica, o invitatie la un film,, fiti pasionali, apropiati unul de celallt, spuneti-va unul altuia lucruri frumoase, faceti-va complimente, zambiti-va, alintati-va, giugiuliti-va si nu va certati din nimicuri ca asa va distrugeti iubirea si ajungeti la despartire. iti doresc sa fii iubit/a si sa iubesti la randul tau!