| eusunttheodorath a întrebat:

Cum sa imi organizez ziua de nastere. sa nu fie prea scump.
data 16.03
fac14 ani
in jur de 15 invitati
scuze categorie.

Răspuns Câştigător
| anca174 a răspuns:

Buna, cel mai ieftin cred ca ar fi la tine acasa, cumperi un tort, sau daca vrei poti face unul, iti iasa si mai ieftin. poti face unul de ciocolata(cumperi blaturile si este ceva praf ce il combini cu laptele si iasa crema de ciocolata pentru tort, de la Dr Oetker, poti pune si cirese sau visine il el de la compot daca ai sau poti facu un tort de fructe cumperi niste portocale banane si kiwi si un pliculet de frisca), la fel poti face niste prajiturele de exemplu batonul e usor de facut si foarte ieftin uite aici un link unde iti arata cum sa il faci http://www.retetecalamama.ro/......ariei.html gasesti foarte multe retete aici si iti explica tot in detaliat, si eu am facut si nu ma prea pricep in ale bucatariei:). Mai cumperi ceva suc, eventual o sticla de sampanie, niste saratele sau faci niste sandvisuri, puteti sa va jucati si jocuri, de exemplu sa faceti karaoke, concursuri de dans, sa jucati adevar sau provocare :">

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti doresc o zi de nastere frumoasa,sa te bucuri si sa iasa cum nu se poate mai bine.
Dar, data viitoare daca mai postezi la categoria asta o intrebare irelevanta, o voi raporta.
Fara discutie.

Răspuns utilizator avertizat
| Sebastian11x1 a răspuns:

Ai auzit de pufuleti? sunt foarte ieftini

| Maraciucaa a răspuns:

Cu 2 baxuri de bere rezolvi laughing

| c3m a răspuns:

Daca faci 14 thinking presupun ca invitatii tau nu au mai mult de 15-16 iei multa bere si putina tarie si toti vor fi fericiti
big grin
funda?