| adrian_8167 a întrebat:

Cum sa ma apropii de o fata de care imi place? salut, sunt Adrian niste colegi de-ai mei iau spus fetei de care imi place ca o plac. Cum credeti ca trebuie sa ma apropi de ea? Credeti ca mai am sanse?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ai avea? Incearca la inceput sa o intrebi "ceau! Ce faci?", chestiile astea... n-ai specificat cati ani ai, banuiesc ca esti la liceu(sau generala).
Daca niste baieti i-au spus ca tu o placi, probabil ea a luat-o ca pe o gluma.Schimbati mai multe vorbe, incearca sa o cunosti cat de cat, caci asa fizic te poate atrage, dar conteaza si altele...
Cunoaste-o asa cum e si cand consideri ca e momentul oportun, spune-i. N-ai nimic de pierduthappy

6 răspunsuri:
| angel_6687 a răspuns:

Cati ani mai Adrian? Ajut-o la teme laughing

| LittleDreamer a răspuns:

Tachineaz-o si zambeste-i big grin. E un fel simpatic de a te baga in seama cu ea. Daca vezi vreo reactie pozitiva, intreab-o ce face, etc.

| danutz_6930 a răspuns:

NUUUU! nu implica prietenii in asta.Probabil fata o va lua ca un "mistoo" crezand ca vrei sa iti bati joc de eastraight face! Incearca sa faci rost de nr ei de tel...si vb cu eahappy! nu o lua cu abureala, ce-l mai probabil o sa te refuze, incearca sa fii tu insuti si lucrurile vor merge de la sinehappy! Acuma depinde si ce fel de fata e, ce are in cap! multa bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traba sa iti mearga minte si sa ai grija cum vb cu ea incearca sa iesi cu ea intr-un loc mai retras si fi cat mai dulce cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, intai incepe cu,, buna,, spune-i complimente si fi sincer cu ea. Fi doar putin laudaros de popularitate sau avere si fi in tot ce faci pasional.

| adrian_8167 explică:

Ieri i-am dat un trandafir rosu si a zambit dar la sfarsitul orelor i la dat unei alte colege, e de bine?