| Carmen_4042 a întrebat:

Cum sa ma masturbez fara sa ma dezvirginez? Sunt fata.Si daca nu e posibil ce v-am intrebat atunci cum sa ma excit rau de tot?

7 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Te exciti rau de tot daca dai drumul la filme porno, dar dupa sigur o sa te masturbezi. Si eu sunt fata si inainte ma masturbam foarte mult, iar acum incerc cat mai rar posibil.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu stii cum inseamna ca nu esti pregatita.

| Brâncuşi a răspuns:

In locul tau as sta linistita si nu mas masturbawinking

| i86e2 a răspuns:

Majoritatea fetelor se masturbează doar frecând clitorisul, din câte știu eu, dar nu-s expert în domeniu. Ideea de bază e să nu bagi degetul sau degete, deși nu înțeleg de ce se agită atâta oamenii cu virginitatea. Dacă nu știi ce-i clitorisul, caută în dex sau pe wikipedia, dă-i o căutare pe google. happy

| DaniAdrian a răspuns:

Eu cred ca nu ai ce face nu-i asa si vrei sa fi isi tu in rand cu toti. Cel mai bine ar fi sa stai in banca ta si sa-ti vezi de ale tale, nu te mai gandi tu la astfel de prostii.

| RedBul33 a răspuns:

Freaca`te pe sfarcul sanilor gandeste`te ca faci dragoste!

| hachy a răspuns:

Nu o sa te dezvirginezi daca te masturbezi, asa ca poti sa continui linistita.