| abcdc a întrebat:

Cum sa ma tund? am parul lung pana peste sani.happyidei. funda +vot.mersihappy

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Eu zicc sa incerci gherute.Sauu cel mai bine tunde'te in scarii. este o tunsoare ff simple. iar parul sta ff binesi frumos fara sa fie facut cu placa sau stiu eu...
Success:*

| s3xy0girl20 a răspuns:

Tunde-te in scari e cel mai bine si e si la moda dar zii sa nu-ti ia f mult din lungime daca vrei doar o mica schimbare si un breton intr-o parte si daca vrei sa mai adaugi un plus de stil fa-ti o suvita intr-o parte blonda sau roscata cum iti plc tie

| Nastia a răspuns:

Tunde-te in scari, cu breton intr-o parte daca merge cu forma fetei tale.