| adrianajollie a întrebat:

Cum sa te comporti cu un barbat in zodia taur pentru a`l seduce inca de la prima intalnirebatting eyelashes?
ma poate ajuta vreun baiat taur?

Răspuns Câştigător
| IbanezFender a răspuns:

Aici taurul happy
priveste-l direct in ochi asculta tot ce spune si incearca sa transmiti ca apreciezi cea ce face el cu ce se ocupa afla ce il intereseaza si vorbeste despre asta daca pare entuziasmat cand vorbeste asculta-l spune-i,, imi place cum gandesti'' fa-l sa se simta diferit,, tu nu esti ca altii'' si cand ii spui toate astea trebuie sa se citeasca pe chipul tau fascinatie

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu te mai lua dupa prostii din astea oamenii nu seamana intre ei or spune asta toti pentru ca eu sunt taur si mai este o fata tot taur care nu seamana deloc cu mine si + de asta si varamea e tauras si nu seamana deloc cu mine intrebarea mea este pentru a te convinge: Daca toti ar fi intr-o zodie atunci toti ar semana la personalitate?
naspa intreaba un astrolog bine glm dar uh ai auzit despre asta ca sunt 2 frati gemeni si nu seamana la pesonalitate nah vezi si acest lucru dovedeste ca fiecare om e diferit uh trebuie sa seemeni la personalitate cu maikata sau cu taikato dar ei fiind intr-o alta zodie vezi ce simplu facem fate superstitiilor astea deja am impuscat 2 iepuri Sfatul meu sete as nu cazi prada tuturor prostiilor pentru ca pentru mine chestiile astea anume superstitii sunt doar prostii si pierdere de vreme ce mai mult oamneii cred in chestii nelogice nu stiu de ce < Bafta

| adrianajollie explică:

Exista anumite cazuri in care zodia decide happy
de ex eu si fostul meu pr eram nascuti in aceeasi luna... zile foarte aproapiate si gandeam la fel cum actiona unul asa actiona si celalalt, comportamentul era ap identic, gusturile de multe ori au coincis happy

| GuessWho_8607 a răspuns:

Nu vreau sa ma intelegi gresit, dar lasa balta chestiile astea cu taur, balanta...