| animatonic a întrebat:

Cum pot cucerii un baiat care este in zodia berbec iar eu sunt in zodia taur?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai pus intrebarea in gluma, sa te amuzi de raspunsuri.Raspunzandu-ti in acest sens,cred ca berbecii nu prea sunt compatibili cu taurii(chiar daca le spunem tauroaice). Toti au coarne,deci nici la propriu, nici la figurat nu sunt de bun augur.Te sfatiesc sa-ti gasesti, de pilda, o "Fecioara"(asta-i si zodia mea), pe care-l manevra cum doresti.Insa,ai in vedere, ca cea care ramane cu coarnele esti tot tu.

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cuceri*
Zodia este o prostie, întreg horoscopul este pentru creierele spălate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Citeşte aici,
http://horoscop.rol.ro/compatibilitati-zodii/Berbec-Taur
Te pup!