| Andre1998 a întrebat:

Cum sa te comporti la prima intalnire cu un baiat? Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| Daria00 a răspuns:

Nu exista o anumita modalitate de cum sa te porti la prima intalnire cu un baiat. Fii doar tu si asta e de ajuns. Nu ii da impresia ca esti altcineva, pentru ca el te place pentru cine esti.Fii cat mai sociabila cu el, fii doar TU si asta va fi de ajuns. Iti garantez. Poarta-te cu el cum te porti si cu celelalte persoane, cat mai natural, cat mai...''tu''

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cat mai natural, fii tu insati.

| vocea a răspuns:

Este simplu andre, trebuie sa fii tu insati, trebuie sa fii relaxata si sa te bucuri de prezenta lui in preajma ta, asa ca fii calma daca el te place nici nu va conta ce faci pentru ca el va sta cu gandul doar la tine