| popmirgea1999 a întrebat:

Cum se comporta un baiat timid intr-un grup atunci cand este inconjurat mai ales de fete (ma plictisesc d-aia intreb big grinbig grin) funda; x; x

2 răspunsuri:
| DoctorLove a răspuns:

Hmm pai eu ma inrosesc, incep sa vorbesc aiurea laughing si incep sa transpir uneori. Cam asa mi se intampla in majoritatea cazurilor. dar de la o vreme nu am mai facut asa...e bine sa te accepti asa cum esti si sa fi relaxat oriunde ai fi!

| anonimgirl98 a răspuns:

Se fastaceste, pare distras, iar daca ii place o fata din acel grup, evita sa o priveasca in ochi.