| denisa_2911 a întrebat:

Cum se poate trata candidoza fara sa mergi la ginecolog? ceva retete?sad

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

Degeaba te feresti, ca tot acolo ajungi! daca ai candidoza trebuie sa mergi la ginecolog, sa afli din ce cauza o ai. poate fi o infectie sau ceva, care mai tarziu va aduce complicatii... ia-ti inima in dinti si du-te la ginecolog, pentru ca tu o vei trata acum, dar poate sa revina oricand

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda eficienta fara medic, fara consulturi repetate, fara analize. Tot ce vei face tratandu-te dupa ureche va fi sa faci infectia sa se cronicizeze. In sensul ca se vor ameliora foarte mult simptomele, dar infectia va progresa ascunsa pana cand vei face complicatii, cel mai probabil infertilitate.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca te tratezi tu, RISTI sa nu mai scapi de ea sau sa recidiveze mereu! Du-te urgent la medic!

| Stefania a răspuns:

Buna!

Foloseste crema "Canesten GYN 3"!

Uite e destul de ieftina`happy

https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10017095

Bafta! Si multa sanatate!>big grin

| theoneandonly a răspuns:

Uita-te la televizor. Raspunsul tau se afla in pauza publicitara.

| Roxana18 a răspuns:

Buna!
Si eu am facut candida dupa ce am urmat un tratament cu antibiotice si mi-a trecut cu Nistatina intreaba la farmacie nu costa mult.
Sper ca ti-am putut fi de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canesten gyn. are si crema big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am usturimi in timpul sexului ce sa fa ce sa folosesc ca nu mai am o viata normalasadsadce sa iau? cu ce sa ma dau?