| liviuu10 a întrebat:

Cum se scrie p... a 1 in cifre laughing?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Alup love struck

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Asta se învaţă acum în grădiniţe? Nu ştiam. Vai, ce interesant. Nu văd ce e aşa amuzant.

pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Adzip, sinep, suna, xes, xes laro, xes lana, xes lanigav, etat, love struck

| YqLmX a răspuns:

Presupun ca nu ai mai mult de 13 ani, si esti un dement. Dupa ce ca pui intrebarea asta la misto, tot tu raspunzi la ea...mare e gradina domnului...AMIN!laughing

| Ella123 a răspuns:

Io nu te inteleg...adica nimeni de aici nu cred ca te intelege straight face
adic pui o intrebare pe TPU...si tot tu raspunzi la ea...
?
adica de ce ai mai pus-o?! oh go on oricum era op intrebare stupida frustrated
doamne copii din ziua de azi.

| Kenny a răspuns:

Eu stiam 1983 xD laughing
ceva gen... faci un bat care e unu, apoi faci 9 exact langa el, 8`ul invers jos si 3 invers deasupra... ce veche e asta, de prin clasa a 5a. laughing

| danny_7173 a răspuns:

| DarkBlood32 a răspuns:

| liviuu10 explică:

9514 happy