| Prezidentul a întrebat:

Cum si ce fel de preludiu va place?

Răspuns Câştigător
| Torres92 a răspuns:

Preludiul meu preferat?
Bere, Mici, Seminte si Real Madrid-Bacelona//El clasico la Tv

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu shaorme cu de toate.

| neutrino a răspuns:

Uvertura "Leonora numarul 3".

| ywar a răspuns:

Exista tipuri de preludiu? Nu stiam! Eu cred ca fiecare cuplu e liber sa faca ce doreste in dormitor si in plus preludiul poate fi oriunde si oricum atat timp cat ambilor le place. Poate fi un masaj senzual, poate fi o baie cu spuma, pot fi sarutari pe tot corpul, poate fi numai sex oral, poate fi orice e acceptabil de ambii parteneri.

| Mussette a răspuns:

Sa dureze si sa fie cat mai umed si mai placut. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut ca aici in TPU, cine adreseaza o intrebare, cauta sa fie ajutat/a, nici decum sa isi traga colegii de limba prin schimbarea unor contexte si pretexte, sa se dea de gol care cum s-a culcat, ce perversitati a practicat si cu cine.