| TraficDeMentosane a întrebat:

Cum sterg un videoclip postat de mine pe YouTube?

3 răspunsuri:
| xXx_6966 a răspuns:

In partea dreapta.sus alaturi de ieshire este o sageata. apeshi pe ia si apoi pe video////dupa aia bifezi video care vrei sal shtergi...si mai sus mai este inca un patrat unde trebuie sa bifezi.apeshi si pe el. dupa aia. apeshi pe adoua sageata in jos care'i indrept cu acel patrat de mai sus...bafta
Funda?

| n30x a răspuns:

Dai pe profilu tau si remove la video care il doresti. SIMPLU

| Eyezonfire a răspuns:

Acolo sus în dreapta, între încărace clip nou şi deconectare îţi apare numele canalului tău.Click - Videoclipurile mele - o să îţi arate clipurile urcate de tine.În dreptul fiecăruia ai un pătrăţel.Bifezi acel pătrăţel la clipul pe care vrei să-l ştergi şi dai "Acţiuni" - "Ştergeţi".

Print screen > http://shareimage.ro/images/csffqrg2sx5xcyx2g31r.png