| XoOxXo a întrebat:

Cum sunteti?; P

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stai ca stiu, stai ca stiu, stai ca stiusmug
Decibig grin
Baiatul ala care are steagul ridicat IL strange aproape pe prietena sa pentru ca dupa atatea ore de exersat in baie vrea si actiune reala
E scarbos daca ai 12 ani si lasi papusa din mana si te urci pe elwinking

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! P****ul? Ce e asta? laughing
I se ridica fiindca se excita draga mea.Este si el om!

| username23 a răspuns:

Fata citi ani ai? big grin big grin i se ridica pentru ca se simte atras de fata data si pentru ca o place si o vrea

| cossmy a răspuns:

Pff... daca ati avea si voi, sigur ati trage la fel... i se "ridica" pentru ca se excita. Si asta nu e ceva rau. ins ca te place si ca el e normal si sanatoslaughing

| User a răspuns:

Pt ca nu mai ii e somn p****ul-ului (ce-o fi aia, nu stiu) laughing
Si nu se ridica, se scoala.

| XoOxXo explică:

p****ul -penisul

| Adeliи97 a răspuns:

Hai si tu mai aproape sa vezice se intamplarolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca mata

| Oxo a răspuns:

Pai draga mea cati ani ai? se numeste excitare. potentza masculina... iubire poti sa ii zici cum vrei dar este ceva natural si e 1 semn bunwinking

| VivianVixes a răspuns:

Oh God, intrebarea suprema. Da stiu, asa mi se intampla si mie. Si mereu te trag mai aproape, dar eu una cred ca e scarbos. In fine, probabil pentru ca baietii se gandesc mai mult la prostii decat fetele. Au dovedit americanii printr-un studiu care spunea ca barbatii se gandesc la sex de 4000 de ori pe an, in timp ce femeile de vreo 1000 de ori. Si cine stie ce fantezii le produce creierasul in momente din-alea.

| Goosy a răspuns:

Sti ce-s aia hormoni? Presupun ca da, ei bine la "masculi" acesti hormoni sunt cateodata mai activi ca la "femele" de aici vine si "ridicare de p***s" Majoritatea baietilor iubesc cu ce au intre picioare, cam asta e crudul adevar!

Întrebări similare