| HinataHyugaRomania a întrebat:

Cum trebuie sa faci squirt? In acel moment cand iti vine sa urinezi iti dai drumul si iese squirt sau doar urinezi pur si simplu? Va rog am nevoie de ajutor

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Https://dozadesanatate.ro/ce-este-squirting-ul-si-cum-sa-l-obtii/
Citește cu atenție tot articolul și vei afla ce te interesează!

| Gabryel85 a răspuns:

Din pacate, stiu ca nu le iese tuturor. Insa stiu ca e mai bine daca ai un pic de lichid in vezica, in timpul actului sexual (sau a masturbarii).