| anonim_4603 a întrebat:

Cum trebuie sa procedez cu iubita mea la primul act sexual? spuneti-mi pasii cei mai indicati pe care sa ii urmez. vreau si deatlii daca se poate. merci!

2 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

E si cu tine "anonim", nu trebuie neaparat sa iti spunem noi cum sa procedezi pentru ca daca vei incepe sa folosesti una din sfaturile noastre vei incearca sa iasa ca la carte cum te-am sfatuit noi te vei straduii prea mult si atunci risti sa strici acele momente placute pentru tine cat si pentru. ea, ...cand esti cu ea in camera pune o melodie sau seteaza la Winamp cateva melodii lente sa mearga una dupa alta, lumina stinsa cu o lumanare ca daca sunt mai multe o sa fie prea multa lumina si probabil o va deranja, ia'o in brate incepeti sa dansati sa va sarutati si tot asa restul vine de la sine de la tine cat si de la ea, sau uitate la cateva filme de dragoste happy acolo sunt mai multe detalii poate iti vin ideei mai bune happy
bafta.

| lyrics a răspuns:

In primul rand mult preludiu.ca vaginul sa se lubrifieze singur.
alegeti un loc unde sa se simta bine, sa va simtiti bine amandoi.si sa nu fiti deranjati
inchideti-va telefoanele.
foloseste prezervativ
si lubrifiant
fi tandru si atent
intra incet.
si...
cam asta ar fi