| MarYoBenucci a întrebat:

Cum trimit si eu un e-mail. nu masswinking la toata lista mea sad? sau spasm ca si ala e bun tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi toate mail urile intr-un grup si cand trimiti scrii numele grupului la TO si iti baga toate mail urile din grupbig grin

11 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Nu merge pentru ca nu poti trimite la 1200 de persoane o data, si e posibil ca unele adrese sa nu mearga, de aceea iti da eroare. incearca sa copiezi doar primii 50, si tot asa..altfel, nu vad o alta optiune. poate stie altcineva.

| buburuzAndreea a răspuns:

La campul "To" treci toate adresele la care vrei sa trimiti, despartite prin virgula. Cred ca te refereai la "spam", nu la "spasm". Sper ca la asta te refereai, ca daca vrei sa trimiti cate un spasm tuturor, atunci esti un om fara suflet! tongue

leonardk
| leonardk a răspuns:

La 1200? Logic ca nu te poti apuca sa scrii atatea adrese. Scrie la unul si specifica sa-l dea mai departe, altfel.......nu termini anul asta. 1200 - mai stii cine este fiecare dintre ei?

| MarYoBenucci explică:

Vreau sa le trimit tuturor din lista mea tu ai scrie 1200 si ceva de id-uri thinking waiting numai pentru un mail straight face hai sa fim seriosi

| MarYoBenucci explică:

Sincer nu dar imi e lene sa-i sterg, sau sa le dau ignore happy nu merge nici asa vreau sa le trimit tuturorwinking din lista nu sa dea m-ai departe

| MarYoBenucci explică:

Nu merge frate sadsadsadx(x(x(

| MarYoBenucci explică:

Ca nu merge am incercat si nu merge raq

| DMV a răspuns:

Nu merge ca e caldura mare. De aia mi-ai dat nefolositor? Ca nu poti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selectezi si trimesti la fiecare in parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://afacerilaclick.lx.ro/

| crissmarie a răspuns:

Daca e vb de spasm atunci ar trebui sa ne gandim la sensul acestui cuvantbig grin, cat despre adrese le treci pe toate cu virgula...multa baftabig grin