| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare declaratia de dragoste te iubesc doar pe tine?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Extrem de falsă.

Nu poți iubi doar o persoană, pentru că iubirea are multe forme.

9 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Foarte frumoasa, e bine ca nu e te iubesc sec cum spun unii doar ca sa se afle in treaba. E bine ca e mai originala. happy

| Arkhasas a răspuns:

Seacă şi copilărească.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Normală... dar putea să fie și mai bună.

| viataeopoveste a răspuns:

Mie mi se pare banala eu cred ca daca simte ceva cu adevarat pentru tien iti demonstreaza si tio poate spune intr-un mod mai frumos ( mai lung ) dar nici prea siropos

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Veche rau.

| sebs22 a răspuns:

Interesanta.

| FaraSareDoi a răspuns:

Versuri dintr-o manea proasta. Adica toate manelele sunt asa, deci, in concluzie, declaratia asta e proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc doar pe tine .....pe cealalta nu o iubesc laughing)) mi se pare un trio