| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Cum vi se pare sa faceti sex in vise?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nemaipomenit...love struck mai ales cand te visez pe tinelove struck drooling

| Scândură a răspuns:

Buna! Mie una mi se pare destul de ciudat, nu e aceeasi intensitate in timpul actului ca in viata reala, nu este nici aceeasi pasiune.
Toutsi reusesc sa simt si in vise ca sunt atrasa de persoana cu care fac sex, si nu am nici o grija in privinta folosirii prezervativului, unei sarcini nedorite, boli sexuale, acolo sunt mai iresponsabila si imatura, ceea ce iubesc foarte mult la astfel de vise, totul pare mai simplu!
Pacat doar cand ti-a placut si te trezesti...

Răspuns utilizator avertizat
| NorbO a răspuns:

Prea adevaratlaughing

| bebin a răspuns:

Sa fii atent sa nu te trezesti cu vreun deget prin cur

| IRI_5028 a răspuns:

Mi se pare ca am nevoie de o prietena.

| Cris_7871 a răspuns:

Haios