| RedForcer a întrebat:

Cunoaste cineva playeri pentru Sa:Mp?

ForTeam.Ro detine un server Role-Play, cu playeri seriosi, fara copilarii, fara 10 admini la 20 de playeri care e in crestere si are nevoie de cat mai multi jucatori seriosi, leaderi/helperi cu experienta multa! Acest server nu dureaza o saptamana, doua, o luna cum sunt celelalte si nu se va da wipe deloc! Avem nevoie de playeri activi, care nu joaca numai pentru a avea un grad pe server si care ne pot ajuta! Avem un gamemode rp foarte frumos! Cine e interesat de server sa ma contacteze pe y! m: gabiku93@yahoo.com
HostName: ForTeam : Role-Play 2011[FaraWipe]
Address: 92.55.137.149:7777
Players: 22 / 46
Ping: 25
Mode: Ft:Rp2.2
Map: ForTeam:Rp

2 răspunsuri:
| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!

| SeBy_9318 a răspuns:

Oleeeeeeeeeeeeeeeeeee Cel mai tare Serverrrrrrrr Oleee INTRATI FRATILOR! Astazi 03/12/2011 SE DA LEVEL UP LA 22:00 Daca suntem 20-25!