| Ingerash a întrebat:

Cunoasteti exemple de marci de prezervative foarte rezistente? Care sunt?

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Buna! Doar una ''Durex''. Sa ai parte de iubire!
Bafta si Craciun Fericit!

7 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Durexlaughingcel mai bun credthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durexbig grin! Sau Durex+!

Sfat Shadow! XD

| pwp a răspuns:

Cel mai bun ar fi Durex!

| GaByTzU_5045 a răspuns:

Durex cele mai bine Craciun Fericit

| blaa a răspuns:

Chinezestilaughing

| valeatza a răspuns:

Sincer folosesc des, entran si durex, dar cele fara creatiunii, foarte neinspirate pentru anumite pozitii mai ''delicate ''
http://www.durex.com/ro-RO/Products/Condoms/Pages/Fetherlite.aspx super bun dupa mine, succes

| elenaA_9063 a răspuns:

Depinde. Eu am avut doua experiente in care faimosul Durex s-a rupt si ma dadusem pe LovePlus. Am renuntat la LovePlus pentru ca le fac din ce in ce mai proaste (am nimerit unele stramte, scurte si cam aspre) si am revenit la Durex. Acum prefer Durex Arouser.