| AnemonaP a întrebat:

Cunosc un baiat din scoala cu doua clase mai mici decat mine si un an mai mic. De anul trecut mereu ne,, jucam impreuna " sa zic asa, radeam de el, anul asta ma prindea asa, ma lua in brate, si cand stateam cu o fata pe hol venea si el vb cu mine, azi m-a luat si in carca, si zicea ca-s usoara, si 2 baieti spuneau ca suntem iubiti, si azi imi mai spunea :hey, vino sa-ti arat cum ne-a decorat clasa.si zicea ca azi o sa-mi spuna,, un secret super secretos " ce credeti ca o sa-mi spuna? credeti ca ma place? Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| benefit96 a răspuns:

Tot posibilul

2 răspunsuri:
| HeartBreaken a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Poate ca da, poate ca nuh... Dar e posibil! mult succes sa iasa asa cum iti doresti! :X

| Geniu9 a răspuns:

Pai cred ca da, dor no sa-ti spuna ca isi vopseste parultonguebig grin