| anonim_4396 a întrebat:

Cunosti vedete gay din Romania? Inafara de Mircea Solcanu si Razvan Ciobanu...

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Naomi, fostul vj de la MTV, Catalin Josan, Doru Iuga

12 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Hmmmm nu stiu Naomi ce sa zic...
Dar de ce intrebi papusa?batting eyelashes

| Klara a răspuns:

Catalin Botezatu', degeaba zice el ca nu e gay :]

| cristianli a răspuns:

Eu stiam si de catalin botezatu.cica l-a inregistrat iubitul lui intr-o convorbire telefonica cand botezatu ii zicea ca il iubeste si ca vrea sa se-ntoarca la el sau ceva de genu

| funkydiva a răspuns:

Mihai Bendeac happy

| Fuck off a răspuns:

E sagetator Catalin Botezatu happy iar sagetatorii sunt duali, adica bisexuali! happy frate sa vede pe el ca e gay!

| aumih16 a răspuns:

In marea britanie sunt o gramada de statele unite numai vorbesc Olanda la fel suedia la fel islanda finlanda franta Germania Italia Spania etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da! ca sa nu mori de curiozitate! Eu! azi nu sunt dar maine da! incearca sa citesti anuntu si maine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mircea solcanu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cabral

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce "va doare in cur" mai fratilor cine e popo si de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba geniilor mihai bendeac nu i gay e cel mai bun actor de comedie din Romania