| DrageanElena a întrebat:

Daca ai chist ovarian poti ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

De ce nu consultzi un ginecolog, el izti poate da sfat, indicatzii, medicamentatzie, depinde si cat de mare este chistul

6 răspunsuri:
| ioana_5498 a răspuns:

Cu siguranta, du-te la medic sa-l tratezi, si apoi te gandesti la un bebe.

| yuly_6695 a răspuns:

Nu mai pune asemenea intrebari, consulta un specialist. Iti place sa te joci cu viata ta?!

| nena78 a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un medic ginecolog, el iti poate da mai multe sfaturi.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar numai daca iti tratezi chistul conform indicatiilor medicului ginecolog.

| iiirrriiisss a răspuns:

Depinde de gravitatea chisturilor. Consulta un medic, acesta iti va spune in ce situatie esti si ce ar trebui sa faci. Bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca ai chist ovarian poti sa faci dragoste si si copii