| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai durerile specifice menstruatiei si chiar a inceput intr-o parere sangerarea, mai exista vreo indoiala in privinta unei sarcini?

4 răspunsuri:
| mihaMGB a răspuns:

Nu,in mod normal nu.Foarte putine sunt cazurile in care apare menstruatia peste sarcina,si atunci vorbim despre o sarcina cu problemehappydaca esti catusi de putin nelamurita, asteapta sa treaca menstruatia si fa'ti un test de sarcinahappydesi, 99 %sigur nu exista sarcina daca menstruatia apare corecthappy

| LNK a răspuns:

Da, exista.
Sunt cazuri in care menstruatia apare si peste sarcina. Sunt cazuri mai rare ce-i drept, dar exista.
Daca te nelinisteste ceva ar trebui sa-ti cumperi de la farmacie un test de sarcina ca sa te lamuresti. happy

| Lia09 a răspuns:

Menstruatia a venit la data fixa. Doar ca-s putin obsedata de problema asta (sarcina).

| Lia09 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri!