| maia4 a întrebat:

Daca am facut sex cu partenerul si el a ejaculat pe pant mei si eu aveam tampon zilnic+per feril. exista risc?

Mentionez ca aveam colantii pe mine... dar trebuie sa imi fac griji? adica exista vreun risc sa raman insarcinata daca a ejaculat pe pantalonii mei si nu in mine?

8 răspunsuri:
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna
Pai ati facut sex cum pantaloni pe tine? Fii mai explicitastraight face

| Diana1d a răspuns:

Cred ca domnisoara e virgina si baiatu era prea excitat si ca sa se "calmeze" sa zicem asa, si-a frecat sula de p***a ei prin colanti.
Asa e draguta?
Daca e asa, nu ai nicio sansa sa fi gravida.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Daca nu a lasat sperma in vaginul tau nu ai cum sa fiwinking

| TanyaX3 a răspuns:

Doamne fereste cum sa faci sex cu colantii pe tine...ala nu se mai numeste sex, si cum a facut'o si'a bagat penisul prin colanti...fi serioasa

| LickyTongue a răspuns:

Nu exista zi, in care sa nu vad dovezi ca lumea din jurul meu e din ce in ce mai proasta...cum sa intrebi asa ceva draga meastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, ca sa ramai insarcinata trebuie neaparat sa-si dea drumulin tine...alfel nu se poate

| maia4 explică:

Da am avut colantii pe minebig grin deci daca nu ejaculeaza in interior nu exista nici un risc?

| maia4 explică:

O tentativa nu stiu cum sa ma exprim:d si sincer nu am chef de glume si sunt speriata vreau sa imi dati niste raspunsuri