| maru_5127 a întrebat:

Daca am fost la garla si m-am scaldat si erau si baieti barbati exista sanse sa ramai gravida? deci n-am facut nimic...sunt virgina stiu ca par ironica...ast rasp

24 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Doar ironica? Pari foarte infantila... cel putin...

Garla e apa curgatoare si, ca si la strand sau mare, nu, Nu poti ramane insarcinata!

Ti-ar trebui macar o penetrare si o ejaculare in interiorul vaginului!happy

Oricum, lumea nu merge la garla ca sa se masturbeze, zic eustraight face

| Libelle a răspuns:

laughingDoamne...cati ani ai?
acum serios, tu ai gandit inainte sa pui intrebarea asta?
normal ca nu...nu-i nici cea mai mica sansa, ok?

ps:merci ca m-ai facut sa radrolling on the floor)

| Zenithf a răspuns:

Nu ironica, ridicola, sau tinta ironiilor. Dupa cum vad ca ti-au raspuns altii, cam asa este. straight face
Normal nu se poate intampla nimic, sperma este alcatuita dintr-o solutie hranitoare care mentine spermatozoizii viabili. Odata ce ajunge in apa, se dilueaza si isi pierde proprietatea asta, asa ca spermatozoizii isi pierd repede viabilitatea. Deci, daca nu ajunge in interiorul vaginului intr-un timp foarte scurt, nu mai ajunge deloc. Asa ca poti fi linistita.

| Flav a răspuns:

Bai nu stiu, cam riscant. Eu anul trecut am bagat un deget in garla de la capatul campului si-n cateva zile mi-a mai crescut un deget. Nu e bai, sunt multumit ca nu mi-a crescut in mijlocul palmei macar.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu poti sa ramai gravida doar fiindca faci baie impreuna cu barbatii.

| Derye a răspuns:

Clar ESTI gravida. Idiotenia ta face copii.straight face

| Marynna a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida...imi amintesc ca au dat la stiri o stire foarte amuzanta:o fata s-a dus la strand si dupa cateva zile a aflat ca este insarcinata iar mama sa a dat in judecata strandul ca cica de acolo a ramas fata ei insarcinatalaughing

| Baby a răspuns:

O ba da si o sa ai tripleti.=]
ai grijalaughing

| Sara2 a răspuns:

Nu, nu e posibil stai lin

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Nu, nu ai cumhappy

| zizibela a răspuns:

rolling on the floor marinuta frumoasa stirealaughing

| bOse a răspuns:

Da poti, se numeste polenizare, din floare in floare, sau in cazul tau din... in...

| hehehe a răspuns:

Nu mami, stai calma big grin
Nu ai de ce sa te panichezi oh go on. presupun ca tipii nu au scapat pestisorii in apa straight face ce naiba laughing.
deci stai linistita, nu e nici un pericol :*
Si nu mai radeti frate de ea straight face stiti, site`ul asta e facut pentru a ne lamuri in privinta oricarui subiect prostesc. Deci, daca fata chiar nu stie, nu mai radeti happy. Roata se intoarce phbbbbt
emmy.

| Cronki a răspuns:

Tu chiar crezi ca spermatozoidul are un neuron sau e dotat cu GPS?
Daca nu ai facut prostii la garla, spermatozoizii nu sunt interesati de tine!

| Nicoleta a răspuns:

laughing tu iti bati joc de noi?
stai linistita ca nu ai nimic

| pauladrian a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta il stie si o fetita de 6-7 ani.

| alexel a răspuns:

Ar fi fost bine daca o data pe luna produceai neuroni in loc de ovule.
Asta e tema pentru acasa sa vezi ce inseamna fiecare termen si la ce se foloseste. A, scuze. Dar baietii din garla erau dotati? S-ar putea sa fi ramas daca erau. Fa-ti un test de neuroni. Gasesti de cumparat.

| ionutzel04 a răspuns:

Nu...cum sa ramai...

| Creioane COlorate:)) a răspuns:

Nuuuu...nu ai cum sa ramai gravida doar ca ai facut baie cu baietii.doar daca te culci cu ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna draga happy

Nu ai cum sa ramai gravida... te asigur eu! Este imposibil atat timp cat nu ai fost penetrata tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu cred daca ar fi asa nai fi prima care ramane, gandeste-te la toate fetele care merg la mare...

| alisa_5292 a răspuns:

Daca esti virgina si ca nu ai facut cu nimeni nimic atunci nai de unde sa fii gravida stai linistita.

| Rabbit_1804 a răspuns:

WTF nu am crezut ca exista oameni atat de... doamne