| anonim_4396 a întrebat:

Daca am purtat obe si mi s-a rupt himenul, la primul contact sexual o sa ma mai doara? Eu am un singur iubit nu am mai avut si nici nu cred ca o sa mai am, fiindca ne intelegem foarte bine.Inca nu am ajuns la etapa de relatii intime, dar cand o sa facem dragoste o sa ma mai doara daca mi s-a rupt himenul din cauza obeurilor?

2 răspunsuri:
| Yhugato a răspuns:

Doar tu stii ce se intampla cu, corpul tau, normal nu ar trebui sa te doara, vei vedea atunci,
bafta

| Costellino a răspuns:

Nu iti face griji de asta, chiar daca o sa te doara un pic, o sa iti placalaughing)